Fundacja Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja

zaprasza na
 
Adresaci szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców, nauczycieli, specjalistów i wszystkich osób, którym bliski jest temat mutyzmu wybiórczego – lęku przed mówieniem. Poprowadzi je znakomity autorytet w tej dziedzinie, logopeda Maggie Johnson, która tematem mutyzmu wybiórczego zajmuje się od ponad 20 lat. Jest współautorką jednej z najważniejszych książek na ten temat “Mutyzm wybiórczy. Kompendium wiedzy”, która w 2019 roku została wydana w języku polskim przez grupę Wydawniczą Harmonia.

Opis szkolenia
Trzydniowe szkolenie będzie miało na celu identyfikację problemu, czyli przedstawienie definicji, charakteru i przyczyn mutyzmu wybiórczego wśród dzieci i młodzieży oraz zastosowanie w terapii odpowiednich metod i technik. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na pracę z młodzieżą borykającą się z tym problemem. Niezwykle istotnym tematem poruszonym na szkoleniu będą zaburzenia współwystępujące z mutyzmem wybiórczym, takie jak spektrum autyzmu, inne fobie lub lęki.

Zapisy oraz szczegółowe informacje o szkoleniu znajdują się w formularzu:
https://docs.google.com/forms

 Koszt: 1500 zł z możliwością wpłaty ratalnej, obejmuje:

uczestnictwo, zaświadczenie, tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego, sprzęt do tłumaczenia – słuchawki, materiały, identyfikatory, obiad każdego dnia szkolenia, poczęstunek podczas przerw kawowych.

Do zobaczenia w październiku w Warszawie!
 

Pozdrawiamy
zespół Fundacji Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja