Dziecko z mutyzmem wybiórczym w szkole. Podręcznik informacyjny dla szkół.


Podręcznik dla szkół pt. „Dziecko z mutyzmem wybiórczym w szkole”

🟠 Opracowanie przedstawia teorię dotyczącą mutyzmu wybiórczego, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki dla poszczególnych nauczycieli, pomysły na krótkie sesje, przykładowe plany pracy z dziećmi w wieku szkolnym wraz z arkuszami dydaktycznymi. Materiał ten jest skierowany dla nauczycieli, rodziców i pedagogów specjalnych, którzy mają pod opieką dzieci wycofane, z lękiem przed mówieniem lub podobnymi trudnościami. Skoncentrowaliśmy się na rozwiązaniach, które mają dużą skuteczność i porządkują zdobytą wiedzę.

Tytuł: Dziecko z mutyzmem wybiórczym w szkole. Podręcznik informacyjny dla szkół.
Autorzy: Edyta Gonczar, Ada Rogowska
Objętość: 143 str.
Format: 165x235mm
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2023
Cena: 45 zł

🟡 Aby zamówić książkę, należy wypełnić formularz, wybrać opcję dostawy i dokonać płatności.
Link do formularza: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfQUN9dzwlFCv…/viewform

🔵 Wysyłki będą realizowane w ciągu 3 dni od zaksięgowania środków na koncie bankowym fundacji. Przesłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl może przyspieszyć realizację wysyłki.

🟣 Przelew (cena + koszty wysyłki) należy dokonać na nr konta fundacji: 87 1240 1444 1111 0010 8384 3250 (Swift/BIC banku to: PKOPPLPW) tytułem: “Podręcznik – imię i nazwisko zamawiającego”
🟢 W przypadku zamówienia kilku egzemplarzy prosimy o kontakt drogą mailową, gdyż koszt wysyłki będzie ustalany indywidualnie.

Fundacja Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja
ul. Kurów 174, 32-700 Bochnia