Webinar: Jak rozmawiać z dzieckiem o lęku przed mówieniem? – 30.11.2023 r.

Zapraszamy na kolejny webinar, podczas którego zostanie poruszony bardzo ważny temat. Sprawia on wiele trudność zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
👉 Człowiek w naturalny sposób unika tego, czego się boi. W przypadku dzieci z mutyzmem wybiórczym jest podobnie, czyli unikają rozmowy o swoim lęku przed mówieniem.
👉 Czy z małym dzieckiem też trzeba o tym rozmawiać? Jak poprowadzić taką rozmowę? Kiedy ją przeprowadzić? Czy nazywać rzeczy po imieniu? Jakich sformułowań użyć? Czy jedna rozmowa wystarczy? Co w sytuacji, gdy dziecko zatyka uszy i nie chce o tym słuchać? Na te i wiele innych pytań odpowie Ewa Romańska, która poprowadzi dla Państwa to spotkanie.
👉 Aby dołączyć do webinaru należy wykupić dostęp przez Paypal (posiadanie konta na paypal nie jest wymagane). Po opłaceniu, na maila zostanie wysłany link z dostępem. Prosimy o prawidłowe wpisanie swoich danych oraz o potwierdzenie otrzymania maila z linkiem do uczestnictwa w webinarze pod nr tel. 699 848 986 (SMS).
👉 Data: 30.11.2023 r. godz. 20.00-21.30 (prosimy o zalogowanie się 15 minut przed spotkaniem w celu sprawdzenia sprzętu).
👉 Cena: 39 zł.
👉 Webinar nie będzie nagrywany – zachęcamy do uczestnictwa w czasie rzeczywistym.
👉 W razie problemów z zalogowaniem, prosimy o kontakt:
-szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl lub
-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Ewy Romańskiej lub
-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Edyty Gonczar.
👉 Link do rejestracji: