Akcja „Koszulki na urodziny Fundacji Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja”

Nawiązaliśmy współpracę z firmą zajmującą się nadrukami i oto efekty! Koszulki, które może nosić każdy i wszędzie.😁 Wierzymy, że pomysł ten przypadnie Wam do gustu i będziecie mieć coś dla siebie, jednocześnie pomagając Fundacji nie tylko finansowo, ale i niosąc świadomość w swoim otoczeniu.
📜W formularzu, który znajduje się poniżej, macie możliwość wybrać koszulkę damską, męską i dziecięcą. Każda z kategorii ma dwa wzory, wybrać należy jeden z nich(koszulka męska ma dodatkową opcję slim dla szczuplejszych panów). Przez jeden formularz można zamówić max. 3 koszulki (po jednej z każdej kategorii). Jeżeli ktoś chce zamówić dwie dziecięce lub dwie damskie, wówczas należy wypełnić ponownie formularz.
Koszt koszulki damskiej/męskiej to 36 zł, a dziecięcej 31 zł. Od tych kwot, jako darowizna na cele statutowe Fundacji, zostanie przekazane przez firmę zajmującą się realizacją naszej akcji 6 zł!
Koszt przesyłki (kurier) wynosi 16 zł. Nie ma opcji „Za pobraniem”. Bez względu na to, ile formularzy wypełnisz, koszt wysyłki będzie taki sam. Koszt dotyczy wysyłki na terenie Polski. Możliwa wysyłka za granicę – koszt ustalany indywidualnie.
Po wypełnieniu formularza w przeciągu 2 dni zostanie przesłany mail z numerem zamówienia, który należy wpisać do przelewu. Jeśli to nie nastąpi, prosimy w pierwszej kolejność o sprawdzenie SPAMu, a w następnej o kontakt mailowy: szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl lub telefoniczny: 699 848 986.
Formularz zamówienia ➡️ https://formularz/koszulki 
Prosimy o dokładne wypełnienie formularza!
W pola, które nie dotyczą waszego zamówienia prosimy wpisać kreskę „-„.