Webinar „Mutyzm wybiórczy w teorii i praktyce”

Zapraszamy na kolejne spotkanie, w którym prowadząca przekaże niezbędną wiedzę, która pozwoli zrozumieć istotę mutyzmu wybiórczego oraz umożliwi podjęcie skutecznej pracy nad pokonaniem lęku przed mówieniem.

👩‍🏫 Podczas webinaru dowiecie się Państwo, jakie czynniki predysponują, wywołują i podtrzymują to zaburzenie oraz dlaczego najlepszą formą terapii jest praca w środowisku (przedszkolu, szkole itp.) miejscu, gdzie lęk przed mówieniem występuje.

👉  Przyjrzyjmy się rodzajom obciążenia komunikacyjnego oraz ich wpływowi na terapię dziecka, a także etapom swobodnego mówienia oraz podstawowym technikom służącym pracy nad pokonaniem mutyzmu wybiórczego. Omówiona zostanie również istota współpracy między lekarzem psychiatrą-poradnią-przedszkolem/szkołą a rodzicami dziecka – od diagnozy poprzez wdrożenie odpowiedniego planu działania.

👉 Aby dołączyć do webinaru należy wykupić dostęp przez Paypal (posiadanie konta na paypal nie jest wymagane). Po opłaceniu, na maila zostanie wysłany link z dostępem. Prosimy o prawidłowe wpisanie swoich danych oraz o potwierdzenie otrzymania maila z linkiem do uczestnictwa w webianarze pod nr 699848986 (SMS)

👉Data : 04.11.2020 r. godz 18.15 (prosimy o zalogowanie się 15 minut przed spotkaniem w celu sprawdzenia sprzętu.)

👉Cena: 45 zł

Ważne! Przy zapisie na webinar warto podać maila z domeny gmail (lub inny poza wp, onet).

Certyfikaty będą wysyłane w ciągu 7 dni na podany adres e-mail.
Webinar nie będzie nagrywany – zachęcamy do uczestnictwa w czasie rzeczywistym.

W razie problemów z zalogowaniem prosimy o kontakt na maila: szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl lub na priv do Ewa Romańska, Edyta Gonczar.

Formularz do zapisu:
https://mutyzmwybiorczy.clickmeeting.com/muty…/register…