Webinar: „Nowy etap edukacyjny dziecka – jak się do niego przygotować?” – 22.03.2024 r.

Fundacja Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja zaprasza na webinar „Nowy etap edukacyjny dziecka – jak się do niego przygotować?”.

Przejście dziecka z przedszkola do zerówki szkolnej, pierwszej klasy czy zmiana przedszkola na inne, to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla rodzica, jak i samego dziecka z mutyzmem wybiórczym. Warto podjąć odpowiednie kroki, aby do tej życiowej rewolucji właściwie przygotować placówkę, siebie, a zwłaszcza dziecko.

Webinar poprowadzi Ewa Romańska, wiceprezes Fundacji oraz mama 12-letniego chłopca, który z sukcesem rozpoczął nowy etap edukacyjny, dzięki rzetelnemu zorganizowaniu tego przejścia przez jego mamę we współpracy z pracownikami placówki.

👉 Aby dołączyć do webinaru należy wykupić dostęp przez Paypal (posiadanie konta na paypal nie jest wymagane). Po opłaceniu, na maila zostanie wysłany link z dostępem. Prosimy o prawidłowe wpisanie swoich danych oraz o potwierdzenie otrzymania maila z linkiem do uczestnictwa w webinarze pod nr tel. 699 848 986 (SMS).

👉 Data: 22.03.2024 r. godz. 20.00-21.30 (prosimy o zalogowanie się 15 minut przed spotkaniem w celu sprawdzenia sprzętu).

👉 Cena: 45 zł.
Zaświadczenia będą wysyłane w ciągu 7 dni roboczych na podany adres e-mail.

👉 Webinar nie będzie nagrywany – zachęcamy do uczestnictwa w czasie rzeczywistym.

👉 W celu otrzymania faktury, prosimy o kontakt drogą mailową: szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl.

👉 W razie problemów z zalogowaniem, prosimy o kontakt:
– szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl lub
– wysyłając wiadomość poprzez messenger do Ewy Romańskiej.

👉 Link do rejestracji:

https://mutyzmwybiorczy.clickmeeting.com/nowy…/register