Webinar: „Małe kroki w grudniowych wyzwaniach dla dziecka z mutyzmem wybiórczym” – 01.12.2023 r.

Zapraszamy na kolejny webinar, podczas którego prowadząca opowie, w jaki sposób pomóc dziecku z mutyzmem wybiórczym podjąć wyzwania związane z grudniowymi uroczystościami.
👉 Jak podejść do kwestii odbierania i przyjmowania mikołajkowych i gwiazdkowych prezentów? Jak się zachować, gdy dziecko nie jest w stanie podziękować za prezent? Czy wierszyki i piosenki dla Świętego Mikołaja, to dobry pomysł? W jaki sposób przekazać życzenia świąteczne, gdy dziecko nie jest w stanie jeszcze samo tego zrobić? Czy stawianie granic fizycznych na powitanie/pożegnanie, to wyraz braku szacunku wobec starszych? Na te i wiele innych pytań odpowie Ewa Romańska, która poprowadzi dla Państwa to spotkanie.
👉 Aby dołączyć do webinaru należy wykupić dostęp przez Paypal (posiadanie konta na paypal nie jest wymagane). Po opłaceniu, na maila zostanie wysłany link z dostępem. Prosimy o prawidłowe wpisanie swoich danych oraz o potwierdzenie otrzymania maila z linkiem do uczestnictwa w webinarze pod nr tel. 699 848 986 (SMS).
👉 Data: 01.12.2023 r. godz. 20.00-21.30 (prosimy o zalogowanie się 15 minut przed spotkaniem w celu sprawdzenia sprzętu).
👉 Cena: 39 zł.
👉 Webinar nie będzie nagrywany – zachęcamy do uczestnictwa w czasie rzeczywistym.
👉W razie problemów z zalogowaniem, prosimy o kontakt:
-szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl lub
-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Ewy Romańskiej lub
-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Edyty Gonczar.