Webinar: „Jak przygotować do nowego roku szkolnego dziecko z mutyzmem wybiórczym, placówkę i siebie” – 25.08.2023 r.

Zapraszamy na kolejny z cyklu webinarów MUTYZM WYBIÓRCZY KROK PO KROKU pod tytułem „Jak przygotować do nowego roku szkolnego dziecko z mutyzmem wybiórczym, placówkę i siebie”.Wiceprezes Fundacji Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja Ewa Romańska, przedstawi dużo praktycznych przykładów i wskazówki dla rodziców. Zapisz się już dziś!

Nowy rok szkolny za pasem, więc zapraszamy na webinar, który dostarczy rodzicom i specjalistom wiele motywacji do zaangażowania się w pracę nad mutyzmem wybiórczym dziecka.

Najważniejsze, aby dziecko wiedziało, że „Ma Wybór” i zapewne wybierze życie bez lęku przed mówieniem, tylko trzeba mu trochę pomóc.

Rodzicu – Myśl Wielopłaszczyznowo, Możesz Wiele zdziałać dla swojego dziecka z MW!

Data: 25.08.2023 r. , godz. 20:00-22:00 (prosimy o zalogowanie się 15 minut przed spotkaniem w celu sprawdzenia sprzętu).

CENA: 30 zł

Aby dołączyć do webinaru należy wykupić dostęp przez Paypal (posiadanie konta na paypal nie jest wymagane).Po opłaceniu, na maila zostanie wysłany link z dostępem (może trafić do SPAM lub innych folderów poczty).

Prosimy o prawidłowe wpisanie swoich danych oraz o potwierdzenie otrzymania maila z linkiem do uczestnictwa w webinarze pod nr tel. 699 848 986 (SMS).

Webinar nie będzie nagrywany – zachęcamy do uczestnictwa w czasie rzeczywistym.

W celu otrzymania faktury, prosimy o kontakt drogą mailową:
szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl

W razie problemów z zalogowaniem, prosimy o kontakt:
-szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl lub
-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Ewy Romańskiej lub
-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Edyty Gonczar.

Link do rejestracji:
https://mutyzmwybiorczy.clickmeeting.com/jak…/register