Webinar: „Jak pracować z dzieckiem z mutyzmem wybiórczym w środowisku?” – 29.09.2023 r.


Zapraszamy na kolejny webinar, podczas którego zostanie poruszony bardzo ważny temat. Sprawia on wiele trudność zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Działania prowadzone w otoczeniu dziecka są nieodłącznym elementem pomagającym nabyć umiejętności radzenia sobie z lękiem.

Co to znaczy praca w środowisku? Dlaczego jest tak ważna z punktu widzenia pokonywania lęku? Jaką rolę odgrywa rodzic? Jakie działania należy wdrożyć? Na te i wiele innych pytań odpowie Ewa Romańska, która poprowadzi dla Państwa to spotkanie.

Data: 29.09.2022 r. godz. 20.00-21.30 (prosimy o zalogowanie się 15 minut przed spotkaniem w celu sprawdzenia sprzętu).

Aby dołączyć do webinaru należy wykupić dostęp przez Paypal (posiadanie konta na paypal nie jest wymagane). Po opłaceniu, na maila zostanie wysłany link z dostępem na platformie Clickmeeting.

Prosimy o prawidłowe wpisanie swoich danych oraz o potwierdzenie otrzymania maila z linkiem do uczestnictwa w webinarze pod nr tel. 699 848 986 (SMS).

UWAGA!!! Kontakt z obsługą techniczną webinaru, związany z ponownym przesłaniem linku, możliwy jest w dniu webinaru najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Po tym terminie, nie ponosimy odpowiedzialności za brak Twojego uczestnictwa w webinarze i nie zwracamy poniesionych przez Ciebie kosztów.

CENA: 39 zł

Zaświadczenia będą wysyłane w ciągu 7 dni roboczych na podany adres e-mail.

Webinar nie będzie nagrywany – zachęcamy do uczestnictwa w czasie rzeczywistym.

W celu otrzymania faktury, prosimy o kontakt drogą mailową: szkolenia@mutyzm-wybiorczy.org.pl.

W razie problemów z zalogowaniem, prosimy o kontakt:

-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Ady Rogowskiej lub

-wysyłając wiadomość poprzez messenger do Edyty Gonczar.

Link do rejestracji:

https://mutyzmwybiorczy.clickmeeting.com/jak…/register