Misia Wędrownisia i jej świąteczna wizyta w Irlandii

Misia Wędrownisia została zaproszona na Święta Bożego Narodzenia do Irlandii. Nie był to jej pierwszy lot jednak troszkę się bała. Całą podróż przesiedziała na kolanach podopiecznego, gdzie czuła się bezpieczna. Na szczęście lot był krótki.

Dziadkowie bardzo się ucieszyli, że mogli poznać Misie Wędrownisie. Następnego dnia dzieci wraz z dziadkami i Miśką ubrali choinkę. Później zbudowali chatkę czarownicy z piernika. Śmiechom i rozmowom nie było końca.

Jak to w Irlandii bywa, pogoda nie dopisała. Misi udało się jednak zobaczyć kawałek Dublina, między innymi słynną szpilę, która mierzy aż 121 metrów. Pub, który został przerobiony ze starego kościoła. Misia spróbowała kawy irlandzkiej, bardzo jej smakowała. Odwiedziła również Trinity Kollege, miejsce w którym kręcono Harry Pottera. Obowiązkowym punktem jest zawsze sklep z upominkami, tam Misia dobrze się zaopatrzyła

Misia spędziła fajne Święta, niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Jest już w drodze do kolejnego podopiecznego. Śledźcie naszą stronę, żeby nic nie przegapić!

E.W.N.