Konkurs

Z uwagi na to, że październik jest miesiącem wiedzy o mutyzmie wybiórczym, ogłaszamy ZABAWĘ ‼️

 

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, polegającym na stworzeniu motywacyjnej zakładki do książki.
 
Regulamin konkursu – zabawy:
1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Fundacja Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja
2. Konkurs rozpoczyna się 04.10.2021 r. i trwa do 29.10.2021 r. (do północy).
3. W konkursie mogą wziąć udział dzieci wraz z rodzicami.
4. Zadaniem konkursowym jest wykonanie jednostronnej zakładki do książki (płaska forma plastyczna, technika: rysunek lub szkic) oraz wysłanie gotowej pracy na adres Fundacji (ul. Kurów 174, 32-700 Bochnia) lub skanu pracy na adres mailowy: info@mutyzm-wybiorczy.org.pl
🔸 Hasła na zakładkach mają nawiązywać do pokonywania różnych trudności życiowych, do bycia odważnym, do oswajania lęków itp.

🔸 Przesłanie prac jest równoznaczne z udzieleniem zgody na ich publikację na: stronie internetowej www.mutyzm-wybiorczy.org.pl, na fanpage`u i na grupie wsparcia FMWR. Do wysłanej pracy należy również dołączyć dokładne dane adresowe, na które ma być przesłana nagroda.
5. Do wygrania są min: Ekstra Zestawy od Fundacji (torba, ulotki, wizytówki, długopis, ołówek), koszulki z logo Fundacji oraz książeczka „Mutyzm Wybiórczy, czyli o dzieciach, które czasami milczą”.
6. Prace konkursowe będą oceniane pod względem merytorycznym i estetycznym przez Zarząd i Radę Fundacji. Na tej podstawie zostanie wybrany zwycięzca konkursu.
7. Fundacja opublikuje wynik konkursu w dn. 31.10.2021 r. na fanpage`u, na grupie wsparcia oraz na stronie internetowej www.mutyzm-wybiorczy.org.pl.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Polityki prywatności: http://mutyzm-wybiorczy.org.pl/polityka-prywatnosci/
9. W przypadkach nieokreślonych w niniejszym regulaminie ostateczny głos ma Zarząd i Rada Fundacji.
10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Zarządu, Rady Fundacji, Wolontariusze oraz ich rodziny.